Sluchawki i wyposazenie dla Call Center i Contact Centre
Sluchawki i dodatkowe akcesoria usprawniajace prace w biurze
Sluchawki z mikrofonem do komputerow PC i Mac
Sluchawki Bluetooth i przewodowe dla telefonow GSM i DECT
Rozwiazania dla osĂłb starszych z problemami ze sluchem
GAMECOM - Sluchawki dla graczy
 

 
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SŁUCHAWKI DO KOMUNIKACJI

 
      

 

Ergonomia pracy z telefonem

   

 Przytrzymywanie słuchawki podczas rozmowy pomiędzy barkiem a uchem na pewno nie jest wygodne. Utrudnia pracę i często jest przyczyną powstawania bolesnych schorzeń szyi i barku. Zestawy nagłowne firmy Plantronics eliminują konieczność pracy w tak nie komfortowej pozycji. Dzięki nim Twoje ramiona pozostaną całkowicie rozluźnione, a Ty w końcu będziesz mógł usiąść naturalnie. Z pewnością docenisz ten komfort i swobodę pracy, którą gwarantują produkty firmy Plantronics.

Praca z telefonem może być bardzo uciążliwa. Skurcze i drętwienie mięśni szyi to częste dolegliwości u osób dużo pracujących z telefonem. Dzięki słuchawkom nagłownym zawsze możesz pracować z podniesioną głową. Różnicę poczujesz natychmiast.

Badania przeprowadzone przez Surrey University pokazuję iż 50% pracowników biur używających telefonu więcej niż 2 godziny dziennie cierpi na bóle karku, 31 % na bóle pleców, a aż 65% na bóle głowy. Te same badania wskazują, że stosowanie słuchawek nagłownych powoduje zmniejszenie bólów karku o 31%, bólów pleców o 16%, a bólów głowy o 27%.

Przekrzywianie szyi podczas długich rozmów telefonicznych może powodować uszkodzenie ważnych nerwów. Może to również prowadzić do zmniejszenia ukrwienia mózgu a co za tym idzie spadku wydajności pracy. Konsekwencją tego mogą być poważne choroby. Dzięki firmie Plantronics nie musisz się tego obawiać. Plantronics to komfort i swoboda pracy.