Sluchawki i wyposazenie dla Call Center i Contact Centre
Sluchawki i dodatkowe akcesoria usprawniajace prace w biurze
Sluchawki z mikrofonem do komputerow PC i Mac
Sluchawki Bluetooth i przewodowe dla telefonow GSM i DECT
Rozwiazania dla osĂłb starszych z problemami ze sluchem
GAMECOM - Sluchawki dla graczy
 

 
 

Słuchawki z mikrofonem do Contact Center

 

Jesteśmy światowym liderem słuchawek do Call Centre. Mamy ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu słuchawek. Słuchawek o znakomitej jakości dźwięku i jakości wykonania. Bogata oferta słuchawek przewodowych i bezprzewodowych, o różnych stylach noszenia.


Akcesoria i części zamienne do słuchawek


Akcesoria, części zamienne, baterie, ładowarki i inne elementy dodatkowe do produktów Plantronics.

zobacz produkty


Słuchawki do komputera i zestawy VoIP


Bogata oferta rozwiązań głosowych do VoIP. Od rozwiązań bezprzewodowych, poprzez multimedialne, aż do profesjonalnych zestawów słuchawkowych. Nasze słuchawki posiadają specjalne mikrofony, dzięki którym rozmowa poprzez internet jest jeszcze bardziej wyraź

zobacz produkty


Słuchawki do telefonu bezprzewodowe


Styl pracy ludzi zmienia się w miarę rozwoju technologicznego. Dawniej, większość z nas pracowała siedząc przy biurku. Obecnie coraz więcej czasu spędzamy w biegu. Dzięki bezprzewodowym zestawom zawsze możesz odebrac telefon.

zobacz produkty


Słuchawki przewodowe profesjonalne seria H


Niezwykła popularność naszych słuchawek wśród użytkowników wynika z jakości wykonania, parametrów akustycznych, wytrzymałości i gwarancji. 40 lat doświadczenia w produkcji słuchawek dla najbardziej wymagających klientów - oto nasze najlepsze referencje.

zobacz produkty


Wzmacniacze i adaptery do słuchawek


Bogata oferta ergonomicznie zaprojektowanych i spełniających najnowsze normy prawne wzmacniaczy i adapterów do słuchawek Plantronics. Umożliwiają one podłączenie słuchawki do większości popularnych telefonów.

zobacz produkty