Sluchawki i wyposazenie dla Call Center i Contact Centre
Sluchawki i dodatkowe akcesoria usprawniajace prace w biurze
Sluchawki z mikrofonem do komputerow PC i Mac
Sluchawki Bluetooth i przewodowe dla telefonow GSM i DECT
Rozwiazania dla osĂłb starszych z problemami ze sluchem
GAMECOM - Sluchawki dla graczy
 

 
 

Słuchawki z mikrofonem do biura

 

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom Plantronics w końcu możesz się skupić na pracy. Nie musisz być stale przywiązany do biurka i telefonu. Nasze słuchawki pozwolą Ci pracować tak jak lubisz i tam gdzie lubisz. Profesjonalne, przewodowe słuchawki to inwestycja na lata, która zwróci się bardzo szybko dzięki zwiększonej produktywności pracowników.


Akcesoria i części zamienne do słuchawek


Akcesoria, części zamienne, baterie, ładowarki i inne elementy dodatkowe do produktów Plantronics.

zobacz produkty


Słuchawki do komputera i zestawy VoIP


Bogata oferta rozwiązań głosowych do VoIP. Od rozwiązań bezprzewodowych, poprzez multimedialne, aż do profesjonalnych zestawów słuchawkowych. Nasze słuchawki posiadają specjalne mikrofony, dzięki którym rozmowa poprzez internet jest jeszcze bardziej wyraź

zobacz produkty


Słuchawki do telefonii przenośnej - Bluetooth


Wypróbuj nasze lekkie i poręczne słuchawki BluetoothR. Oferujemy słuchawki zarówno dla osób poszukujących najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań, jak i dla tych którzy cenią sobie prostotę rozwiązań. Połącz je bezprzewodowo z dowolnym urządzenie

zobacz produkty


Słuchawki do telefonu bezprzewodowe


Styl pracy ludzi zmienia się w miarę rozwoju technologicznego. Dawniej, większość z nas pracowała siedząc przy biurku. Obecnie coraz więcej czasu spędzamy w biegu. Dzięki bezprzewodowym zestawom zawsze możesz odebrac telefon.

zobacz produkty


Słuchawki przewodowe profesjonalne seria H


Niezwykła popularność naszych słuchawek wśród użytkowników wynika z jakości wykonania, parametrów akustycznych, wytrzymałości i gwarancji. 40 lat doświadczenia w produkcji słuchawek dla najbardziej wymagających klientów - oto nasze najlepsze referencje.

zobacz produkty


Telefoniczne zestawy nagłowne


Gotowe zestawy telefoniczne ze słuchawką. Idealne dla małego biura lub zastosowań domowych. Zestawy zintegrowane z telefonem lub z możliwością podłączenia do dowolnego telefonu.

zobacz produkty


Wzmacniacze i adaptery do słuchawek


Bogata oferta ergonomicznie zaprojektowanych i spełniających najnowsze normy prawne wzmacniaczy i adapterów do słuchawek Plantronics. Umożliwiają one podłączenie słuchawki do większości popularnych telefonów.

zobacz produkty